Komplekti kuulub: Libisemisevastase kattega plastikümbris 1 tk, ekraani kaitsekile 1tk

Sobib mudelile  iPhone 3G, 3GS


Plastikümbris on valmistatud väga vastupidavast plastikust ning kaetud libisemisvastase kummikattega ja seda on lihtne paigaldada - vajuta telefon ettevaatlikult ümbrisesse, jälgides eelnevalt, et telefoni külgmised nupud ja kaameraava jääksid selleks ettenähtud avadega kohakuti (telefon oleks õiget pidi).


Ekraani kaitsekile on valmistatud vastupidavast materjalist regulaarseks kasutamiseks ja kaitseb telefoni ekraani kriimustuste eest. Ekraani kaitsekile paigaldamiseks puhastage ekraan tolmust  ning rasvaplekkidest antistaatilise puhastuslapiga, eemaldage kaitsekate ekraanikaitsekile tagant, ärge laske tolmul ja näpujälgedel kontakti sattuda ekraanikaitsekile liimise küljega, paigaldage ekraanikaitsekile liimine ala ettevaatlikult telefoni ekraanile ja kontrollige, et ekraanikaitsekile ja telefoni ekraani servad on täpselt kohakuti, samaaegselt jälgige, et ekraanikaitsekile alla ei jääks õhumulle.


Nõuded ja hoiatused. Lisavarustuse paigaldamisel ärge vajutage tugevalt ekraanile. Olge ettevaatlik ekraanikaitsekile eemaldamisel. Ekraanikaitsekile on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Vältige teravate esemete kasutamist telefoni ekraanil, sest see võib kahjustada nii ekraanikaitsekilet kui ka telefoni ekraani.

Punane plastikümbris iPhone 3G, 3GS + ekraani kaitsekile

  • Mudel: Toode nr. 60
  • Saadavus: Tellimustoode - kuni 10 tööpäeva
  • 12.42€Sildid: 3gs, ekraani kaitsekile, iphone 3g, plastikümbris, punane

Uued tooted

Must plastümbris iPhone X

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone X Ü..

9.90€

Must plastümbris iPhone 8 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 8 Plus..

9.90€

Must plastümbris iPhone 7 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 7 Plus..

9.90€

Mustad nahkkaaned iPhone 8

Komplekti kuulub: Kunstnahast mustad kaaned 1 tk Sobib mudelile &nbs..

12.90€