Komplekti kuulub: ekraani kaitsekile 1tk.

Sobib mudelile Huawei Ascend Y550


Ekraani kaitsekile on valmistatud vastupidavast materjalist regulaarseks kasutamiseks ja kaitseb ekraani kriimustuste eest. Ekraani kaitsekile paigaldamiseks puhastage ekraan tolmust  ning rasvaplekkidest antistaatilise puhastuslapiga (näiteks prillipuhastuslapp), eemaldage kaitsekate ekraanikaitsekile tagant, ärge laske tolmul ja näpujälgedel kontakti sattuda ekraanikaitsekile liimise küljega, paigaldage ekraanikaitsekile liimine ala ettevaatlikult ekraanile ja kontrollige, et ekraanikaitsekile ja ekraani servad on täpselt kohakuti, samaaegselt jälgige, et ekraanikaitsekile alla ei jääks õhumulle.

  

  

 

  

  


Nõuded ja hoiatused. Lisavarustuse paigaldamisel ärge vajutage tugevalt ekraanile. Olge ettevaatlik ekraanikaitsekile eemaldamisel. Ekraanikaitsekile on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Vältige teravate esemete kasutamist ekraanil, sest see võib kahjustada nii ekraanikaitsekilet kui ka ekraani.

Ekraani kaitsekile Huawei Ascend Y550

  • Mudel: Toode nr. 105
  • Saadavus: Tellimustoode - kuni 10 tööpäeva
  • 4.90€Sildid: huawei ascend y550, ekraani, kaitsekile

Uued tooted

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home2/np66573/domains/nutitarvikud.com/public_html/catalog/view/theme/default2/template/extension/module/latest.tpl on line 5

Must plastümbris iPhone X

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone X Ü..

9.90€

Must plastümbris iPhone 8 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 8 Plus..

9.90€

Must plastümbris iPhone 7 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 7 Plus..

9.90€

Mustad nahkkaaned iPhone 8

Komplekti kuulub: Kunstnahast mustad kaaned 1 tk Sobib mudelile &nbs..

12.90€