Kasutajakonto loomine

Kasutajakonto loomine

Kasutajaks registreerumine, privaatsus, andmekaitse

Ostmine Nutitarvikud.com lehelt on võimalik ka ilma kasutajakontot loomata. Luues kasutajakonto on võimalik paremini jälgida oma tellimuste kulgu ja saada erinevaid hinnasoodustusi ning edaspidi tellides kaupu ei ole vajalik andmeid uuesti sisestada.

Kasutajakonto loomisel küsitava informatsiooni esitamine on märgistatud väljadel kohustuslik. Ebaõigete andmete esitamise eest vastutab kasutaja.

Kasutajakonto loomiseks tuleb täita Nutitarvikud.com veebilehel elektrooniline registreerimisvorm (kasutajatunnuseks saab sisestatud e-posti aadress) ja valida endale parool. Kasutaja on kohustatud hoidma oma parooli salastatuna ja seda mitte avaldama kolmandatele osapooltele.

Kasutaja isikuandmed nii kasutajakonto loomisel, kui kasutajakontota ostmisel on kaitstud füüsiliste, elektrooniliste ja protseduuriliste turvameetmetega seaduses ettenähtud korras. Kasutaja isikliku konto informatsiooni kaitseb ainult kasutajale teadaolev salasõna. Nutitarvikud.com veebilehel kehtib isikuandmete ja elektronposti puutumatuse põhimõte.

Nutitarvikud.com haldaja  on K&K Business Solutions OÜ. Haldajal  on õigus edastada postiteenuse osutajale (Eesti Post) tellimuse kohaletoimetamiseks vajalikke andmeid; saata kliendi elektronposti aadressile uudiskirju, kui kasutajakonto loomisel on selleks nõusolek antud; lõpetada kasutajakonto kehtivus, kui kontot ei ole 12 kuu jooksul kasutatud; tingimusteta ja viivitamatult lõpetada kasutajakonto kehtivus, kui kasutaja rikub käesolevates tingimustes sätestatut, teavitades sellest kasutajat.

K&K Business Solutions OÜ-l on õigus peatada juurdepääs Nutitarvikud.com veebilehele nendest arvutitest, millest on tuvastanud Nutitarvikud.com vastu suunatud tegevuse.

Nutitarvikud.com veebilehel sisalduvate kuulutuste ja piltide reprodutseerimine, kopeerimine või levitamine ilma K&K Business Solutions OÜ loata on keelatud.

K&K Business Solutions OÜ-l on õigus ilma kasutajatele ette teatamata muuta Nutitarvikud.com veebilehe sisu, parameetreid, piiranguid jms. Muudatused loetakse kasutajale teatavaks tehtuks alates nende veebileheküljel Nutitarvikud.com avaldamist. 

Uued tooted

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home2/np66573/domains/nutitarvikud.com/public_html/catalog/view/theme/default2/template/extension/module/latest.tpl on line 5

Must plastümbris iPhone X

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone X Ü..

9.90€

Must plastümbris iPhone 8 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 8 Plus..

9.90€

Must plastümbris iPhone 7 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 7 Plus..

9.90€

Mustad nahkkaaned iPhone 8

Komplekti kuulub: Kunstnahast mustad kaaned 1 tk Sobib mudelile &nbs..

12.90€