Kauba ostutingimused

Kauba ostutingimused

Tarbija taganemisõigus. Pärast kauba kättesaamist on tarbijal 14-päevane taganemisõigus. Taganemiseks tuleb kaup meile tagasi saata, tagastamise kulud kannab ostja.

Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava kauba puhul, mis ei vasta pakutud näidisele või on puudustega, kaup tagastada.

Ostjal on kohustus viivitamatult, kuid mitte hiljem, kui 14 päeva pärast kauba kätte saamist  teavitada müüjat lepingutingimustele mittevastava kauba saamisest e-kirjaga aadressil: info@nutitarvikud.com. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse või arve number ning soov, kas ja millise toote vastu soovitakse toode vahetada või arveldusarve number ja nimi kuhu raha tagasi kanda. Tagastatava kauba pakendisse tuleb lisada ka originaalarve.

 

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Taganemisõiguse kasutamiseks peate  tootepakendi avama ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti.

 

Kauba tagastusel tuleb aadressiks märkida: K&K Business Solutions OÜ, Alvari 1, Tallinn 13627

Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul hetkest, kui müüja on tagastatava kauba kätte saanud.

 

Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu. 

Info toote kasutamiseks sisaldub toote kirjelduses.

Kõik Nutitarvikud.com veebilehe tootepildid on illustratiivse tähendusega. Hinnad võivad muutuda ette teatamiseta.

Uued tooted

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home2/np66573/domains/nutitarvikud.com/public_html/catalog/view/theme/default2/template/extension/module/latest.tpl on line 5

Must plastümbris iPhone X

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone X Ü..

9.90€

Must plastümbris iPhone 8 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 8 Plus..

9.90€

Must plastümbris iPhone 7 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 7 Plus..

9.90€

Mustad nahkkaaned iPhone 8

Komplekti kuulub: Kunstnahast mustad kaaned 1 tk Sobib mudelile &nbs..

12.90€