Kuidas osta

1.Kauba valik

Esilehel on välja toodud valik pakkumisi. Ülemisest menüüst saate valida soovitud telefoni või tahvelarvuti mudeli, misjärel kuvatakse lehele valitud mudelile sobivad tooted. Samuti saate lehe ülevalt äärest teostada otsingut. Kui leidsite teid huvitava kauba, siis võite asetada kauba ostukorvi, vajutades nuppu "Lisa ostukorvi". Seejärel võite edasi valida kaupa. Kui olete kaubavaliku lõpetanud, siis vajutage paremal üleval nuppu "Ostukorv". Korvis olevaid tooteid saab eemaldada tehes linnukese „Eemalda“ ja vajutades nuppu „Uuenda“. Kui ostukorvis on sobiv valik kaupu, liikuge edasi nupuga „Vormista tellimus“.

 

2. Registreerumine, kasutajakonto loomine  

 

Kauba ostmiseks ei pea registreeruma. Tehke seda, kui soovite jälgida paremini oma tellimusi ja saada hinnasoodustusi ning järgneval külastusel vähem aega kulutada andmete uuesti sisestamiseks. Kui te ei soovi kasutajakontot luua, märkige linnuke „Osta ilma kasutajakontota“ ja vajutage „Jätka“, seejärel täitke nõutud väljad ja vajutage veelkord „Jätka“ ning jõuategi kohaletoimetusviisi valikusse.

 

 

Kui soovite luua kasutajakonto, märkige linnuke „Registreeru kasutajaks“ ja „Jätka“. Enne registreerumist peate tutvuma infolehega „Kasutajakonto loomine“.

Juhul, kui te olete juba eelnevalt registreerunud, siis seda protseduuri ei ole vaja uuesti teha, lihtsalt logige sisse oma kasutaja emailiga ja parooliga.

 


3. Kohaletoimetusviisi valik    

 

Valige sobiv kohaletoimetamise viis. Meie müügihindades sisaldub kohaletoimetamise tasu Eesti Post-i lihtmaksikirjana (s.t. tellitud toode/tooted jõuavad Eesti Posti kaudu teie postkasti). Soovi korral on võimalus väikese lisatasu eest tellida tooted tähitud maksikirjana (s.t. tellitud toode/tooted jõuavad Eesti Posti kaudu teile isiklikult – selle kohta lugege lähemalt Eesti Post-i veebilehelt) või SmartPostiga Teile sobivasse SmartPosti automaati üle Eesti. Kui Teil on vähegi kahtlusi oma postkasti turvalisuse osas, siis soovitame kindlasti valida muu kohaletoimetuse viisi, kui tavapost.

 

Kui olete kohaletoimetusviisi valinud, siis liikuge edasi nupuga „Jätka“.

 

4. Makseviis

     

Valige teile sobiv makseviis. 

 

Kõige mugavam on kasutada Pangaülekannet. Peale tellimuse sooritamist tuleb teie e-mailile tellimuse kinnitus koos meie pangarekvisiitidega, mille järgi saate sooritada makse märkides selgitusse Tellimuse ID numbri.

Kui soovite tasuda krediitkaardiga, valige „PayPal“ ja sooritage makse PayPal-is.

Kaup väljastatakse peale makse laekumist meie arveldusarvele, millest Teid ka kohe teavitatakse e-maili teel.

 

5. Kauba väljastamine    

 

Kaup väljastatakse 1 - 3 tööpäeva jooksul kui tooted on laos. Juhul, kui tooteid ei ole laos, siis pikeneb kauba väljastamise aeg kuni 10-e tööpäevani (info selle kohta on näha juba kaupa valides). Erijuhtudel (rahvusvahelised pühad vms.) võib kauba väljastamine pikeneda kuni 15-e tööpäevani.

 

     

NB! Kui on küsimusi helistage palun, oleme meeleldi valmis teid juhendama ja konsulteerima. Täname Teie usalduse eest!

Uued tooted

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home2/np66573/domains/nutitarvikud.com/public_html/catalog/view/theme/default2/template/extension/module/latest.tpl on line 5

Must plastümbris iPhone X

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone X Ü..

9.90€

Must plastümbris iPhone 8 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 8 Plus..

9.90€

Must plastümbris iPhone 7 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 7 Plus..

9.90€

Mustad nahkkaaned iPhone 8

Komplekti kuulub: Kunstnahast mustad kaaned 1 tk Sobib mudelile &nbs..

12.90€