Komplekti kuulub: ekraani kaitseklaas 1tk.

Sobib mudelile iPhone X.


Ekraani kaitseklaas on valmistatud vastupidavast materjalist regulaarseks kasutamiseks ja kaitseb ekraani kriimustuste eest. Ekraani kaitseklaasi paigaldamiseks puhastage ekraan tolmust  ning rasvaplekkidest antistaatilise puhastuslapiga (näiteks prillipuhastuslapp), eemaldage kaitsekate ekraanikaitseklaasi tagant, ärge laske tolmul ja näpujälgedel kontakti sattuda ekraanikaitseklaasi liimise küljega, paigaldage ekraanikaitseklaasi liimine ala ettevaatlikult ekraanile ja kontrollige, et ekraanikaitseklaasi ja ekraani servad on täpselt kohakuti, samaaegselt jälgige, et ekraanikaitseklaasi alla ei jääks õhumulle.


Nõuded ja hoiatused. Lisavarustuse paigaldamisel ärge vajutage tugevalt ekraanile. Olge ettevaatlik ekraanikaitseklaasi eemaldamisel. Ekraanikaitseklaas on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Vältige teravate esemete kasutamist ekraanil, sest see võib kahjustada nii ekraanikaitseklaasi kui ka ekraani.

Ekraani kaitseklaas iPhone X

  • Mudel: Toode nr. 60315
  • Saadavus: Tellimustoode - kuni 10 tööpäeva
  • 9.90€Sildid: ekraani, iphone X, kaitseklaas

Uued tooted

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home2/np66573/domains/nutitarvikud.com/public_html/catalog/view/theme/default2/template/extension/module/latest.tpl on line 5

Must plastümbris iPhone X

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone X Ü..

9.90€

Must plastümbris iPhone 8 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 8 Plus..

9.90€

Must plastümbris iPhone 7 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 7 Plus..

9.90€

Mustad nahkkaaned iPhone 8

Komplekti kuulub: Kunstnahast mustad kaaned 1 tk Sobib mudelile &nbs..

12.90€