Komplekti kuulub: Kunstnahast punased kaaned 1 tk, puutepliiats 1tk, kaitsekile 1tk.

Sobib mudelile iPad2.


"Nutikat" kaitsekaant on lihtne paigaldada - kaane küljel on magnetid, mis ühtivad tahvelarvuti küljel olevate vastavate kohtadega - need ühenduvad üksteisega ja kaas ongi kinnitatud.

Ekraani kaitsekile on valmistatud vastupidavast materjalist regulaarseks kasutamiseks ja kaitseb tahvelarvuti ekraani kriimustuste eest. 

Ekraanikaitsekile paigaldamiseks Puhastage ekraan tolmust  ning rasvaplekkidest antistaatilise puhastuslapiga (näiteks prillipuhastuslapp), eemaldage kaitsekate ekraanikaitsekile tagant, ärge laske tolmul ja näpujälgedel kontakti sattuda ekraanikaitsekile liimise küljega, paigaldage ekraanikaitsekile liimine ala ettevaatlikult tahvelarvuti ekraanile ja kontrollige, et ekraanikaitsekile ja tahvelarvuti ekraani servad on täpselt kohakuti, samaaegselt jälgige, et ekraanikaitsekile alla ei jääks õhumulle.


Nõuded ja hoiatused. Lisavarustuse paigaldamisel ärge vajutage tugevalt ekraanile. Olge ettevaatlik ekraanikaitsekile eemaldamisel. Ekraanikaitsekile on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Vältige teravate esemete kasutamist tahvelarvuti ekraanil, sest see võib kahjustada nii ekraanikaitsekilet kui ka tahvelarvuti ekraani.

Kolm ühes komplekt iPad 2 punane

  • Mudel: Toode nr. 35
  • Saadavus: Tellimustoode - kuni 10 tööpäeva
  • 29.90€Sildid: ipad2, kaitsekaaned, kaitsekile, kolm ühes, nutikas kaitsekaas, puutepliiats

Uued tooted

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home2/np66573/domains/nutitarvikud.com/public_html/catalog/view/theme/default2/template/extension/module/latest.tpl on line 5

Must plastümbris iPhone X

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone X Ü..

9.90€

Must plastümbris iPhone 8 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 8 Plus..

9.90€

Must plastümbris iPhone 7 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 7 Plus..

9.90€

Mustad nahkkaaned iPhone 8

Komplekti kuulub: Kunstnahast mustad kaaned 1 tk Sobib mudelile &nbs..

12.90€