Komplekti kuulub: Roosad kunstnahast kaaned 1tk, ekraani kaitsekile 1tk.

Sobib mudelile iPad2.


Kaaned on valmistatud vastupidavast nahast ning neid on lihtne paigaldada - vajuta arvuti ettevaatlikult kaanel olevasse pessa, jälgides eelnevalt, et kaamera-ava ja külgmised nupud jääksid omale sobivatesse avadesse.


Ekraani kaitsekile on valmistatud vastupidavast materjalist regulaarseks kasutamiseks ja kaitseb tahvelarvuti ekraani kriimustuste eest. Ekraani kaitsekile paigaldamiseks puhastage ekraan tolmust  ning rasvaplekkidest antistaatilise puhastuslapiga (näiteks prillipuhastuslapp), eemaldage kaitsekate ekraanikaitsekile tagant, ärge laske tolmul ja näpujälgedel kontakti sattuda ekraanikaitsekile liimise küljega, paigaldage ekraanikaitsekile liimine ala ettevaatlikult tahvelarvuti ekraanile ja kontrollige, et ekraanikaitsekile ja tahvelarvuti ekraani servad on täpselt kohakuti, samaaegselt jälgige, et ekraanikaitsekile alla ei jääks õhumulle.


Nõuded ja hoiatused. Lisavarustuse paigaldamisel ärge vajutage tugevalt ekraanile. Olge ettevaatlik ekraanikaitsekile eemaldamisel. Ekraanikaitsekile on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Vältige teravate esemete kasutamist tahvelarvuti ekraanil, sest see võib kahjustada nii ekraanikaitsekilet kui ka tahvelarvuti ekraani.

Roosad nahkkaaned + ekraani kaitsekile iPad 2

  • Mudel: Toode nr. 83
  • Saadavus: Tellimustoode - kuni 10 tööpäeva
  • 24.92€Sildid: apple, ipad2, kaitsekaaned, kaitsekile, nahkkaaned, ümbris

Uued tooted

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home2/np66573/domains/nutitarvikud.com/public_html/catalog/view/theme/default2/template/extension/module/latest.tpl on line 5

Must plastümbris iPhone X

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone X Ü..

9.90€

Must plastümbris iPhone 8 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 8 Plus..

9.90€

Must plastümbris iPhone 7 Plus

Komplekti kuulub: Plastümbris 1 tk Sobib mudelile iPhone 7 Plus..

9.90€

Mustad nahkkaaned iPhone 8

Komplekti kuulub: Kunstnahast mustad kaaned 1 tk Sobib mudelile &nbs..

12.90€